O firmie  »   O nas
Maximus SA to dynamicznie rozwijająca się spółka, której podstawowym obszarem działalności jest dystrybucja materiałów budowlanych. Powstała ona w 2009 w Bielsku-Białej z inicjatywy obecnego Prezesa Zarządu, mającego bogate doświadczenie w branży budowlanej oraz szeroką sieć kontaktów handlowych, która obecnie jest wykorzystywana i poszerzana, co zapewnia ciągłe zwiększanie wolumenu sprzedaży.
Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy szybkie, tanie i bezpieczne dostarczenie zamówionych towarów nawet na plac budowy. Oferujemy materiały budowlane najwyższej jakości
w bardzo konkurencyjnych cenach.
Zaopatrujemy hurtownie, składy budowlane, sklepy detalicznie oraz bezpośrednich wykonawców robót.
Elementem wyróżniającym nas na tle konkurencji jest uruchomiona przez nas platforma internetowa www.sferazakupow.pl, poprzez którą dajemy naszym Klientom możliwość zamówienia wybranych produktów bez wychodzenia z domu z opcją dostawy w wybrane miejsce na terenie całego kraju. Magazyn zlokalizowany w Bielsku-Białej umożliwia również odbiór osobisty.
Dążąc do coraz lepszego zaspokajania potrzeb Klientów cały czas ulepszamy jakość naszej oferty, poprzez podnoszenie kwalifikacji personelu, udoskonalanie procesu dystrybucji oraz poszerzanie asortymentu.
Na platformie www.sferazakupow.pl sukcesywnie dodawane są nowe produkty z różnych działów branży budowlanej. Copyright © MAXIMUS S.A.      O Firmie | Aktualności | Partnerzy | Inwestorzy | Kariera | Kontakt | zaloguj wykonanie: mydot.pl